top baner
bottom baner
informacje
PPH BASYL
Sylwester Świder
ul. Wrzesińska 42
62-020 Swarzędz
kom. 603 20 10 37zapraszamy
pn - pt : 8:30 - 17:00
soboty : 8:30 - 14:00

oferta
Zapraszamy do zapoznania się a naszym cennikiem dostępnym w formacie PDF.

Główne pozycje a naszej ofercie zajmują produkty firmy Texton oraz Santano.

Sprzedajemy ovaty Loftex o różnej gramaturze: typu 100, 150, 200, 300 i 400 g/m2. Są one stosowane w meblach tapicerowanych, ogrodowych, w odzieży ocieplanej, płytach materacowych czy płyach izolacyjnych i filtracyjnych. Dostępna jest również ovata igłowana Suptex.

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne waty i wypełniacze silikonowe Siltex produkowane na bazie wysokoskarbikowanych włókien poliestrowych silikonowanych. Ich odmiana kulkowa, Boltex, jest szeroko stosowania jako wypełniacz do kołder, poduszek, śpiworów itp.

Posiadamy również nowoczesne włókniny płaskie, polipropylenowe typu spunbond, znane pod marką handlową Texfil/Wigofil. Cechują się one małą rozciągliwością, gładkością powierzchni, odpornością na ścieranie, przewiewnością i trudnopalnością, przez co są często wykorzystywane w branży meblarskiej, rolnictwie, budownictwie, przemyśle filtracyjnym, obuwnictwie i przemyśle odzieży ochronnej.

Uzupełnieniem oferty są włokniny podbitkowej (surówki), maty kokosowe, frytka lateksowa, pianka (szarpanka), filce, taśmy klejące

Więcej informacji na temat naszej oferty oraz aktualne ceny pod firmowym numerem telefonu lub adresem email.